4 Kasım 2017 Cumartesi

Türkleri Kötüleyen Devletler ?

Türk Bayrağı
Bildiğimiz gibi gündem de en çok eleştirilen, ne yaparsa yapsın beğenilmeyen ve dalga geçilen bir devlet Türkiye. Peki bizim şanlı ülkemizi kimler, hangi Devletler kötülüyor bakalım.


Arkadaşlar Türkleri kötüleyen bir Devlet bir Halk var ise yine Türklerdir.
Devletimiz(Hükumet değil) bir araç yaptığında hemen bizim çok zeki, her şeyi bilmiş, bilmediği bir şey olmayan doğuştan eleştirmen çocuklarımız, abilerimiz, ablalarımız çıkıyor ve  "Bu araba X markasına benziyor", "Bu arabanın motorunu X markası yapmış", "Araba Çok Çirkinmiş" gibi çirkin yorumlar yapılıyor. Fakat bu eleştiriyi yapan insanlar acaba bir çivi çakmış mı, iki eliyle bir işi doğrultabilmiş mi ? eminim ki bu insanlar kitap okumayan, cahil, bilgisiz ve başka devletin yalakası dır. Biliyoruz ki Apple'nin yeni işletim sistemini Samsung yapıyor ve hiç kimse de bu markaları kötülemiyor biz de bir iş yaparken başkalarından yardım alabiliriz arkadaşlar. Yardımlaşmak kötü bir şey değildir, bence herkes yardımlaş malıdır. Araba sadece burada bir örnektir, başka bir çok şeyi çok bilmiş insanlarımız eleştiriyor. Önemli olan başkalarının bizi eleştirmesi değil arkadaşlar, önemli olan bizim bizimle olan dostluğumuzdur. Bu yüzden bırakın artık kendi Devletinizi eleştirmeyin.
Şimdi diyeceksiniz ki eleştirmeden de hak aranmaz evet haklısınız fakat Kötü olan şeyleri eleştirin, İyi olan şeyleri eleştirmeyin. İyi olan şeyleri eleştirecekseniz bile İyi bir şekilde eleştirin. Bilin ki TÜRK'ün TÜRK'ten başka dostu yoktur.

Diğer yazıları kaçırmamak için isterseniz yukarı sağdaki abone ol butonuna tıklayıp mail adresinizi yazabilirsiniz. isterseniz de: sağ üstteki, üst üstte üç çizgi olan(Menü) olan yere tıklayın. açılan yerde isterseniz takip edin isterseniz izleyici kısmında yazan izleye tıklaya bilirsiniz.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.