20 Aralık 2017 Çarşamba

Çocuklar İçin Bir Mektup Yaz

Merhaba değerli okuyucum, değerli dostum ben EleştirmenAdam. Dün Neokur sitesinde gezinirken çok yararlı ve çok güzel bir projeyle karşılaştım. Projeyi gördüğümde içimde güzel bir his kıpraştı. Projenin içeriği şuydu:

Mektubum Var Sana !
🙏
Merhaba Millet !
Onkoloji ve hematoloji servisinde yatan çocuklara çizgi film karakterleri ağzından mektuplar yazıyoruz.
Seçtiğiniz karaktere özel sayfa ve zarfı #gülüşündökülmesinçocuk adlı kitabın gelirleri ile bizler tasarlayacağız. Mektubunuz yılbaşında hastanede yatan çocuklara gidecek.
Yapmanız gereken tek şey mesajınızı bizlere yazılı halde iletmek.
şuanda mesaj olarak bile yazabilirsiniz
#mektubumvarsana projesi hayırlı olsun
🌼
#hayhaksanatevi

Proje buydu ve hemen bende mektup yazıp bu projeye destek olan bir Neokur kullanıcısına mesaj yoluyla mektubumu yolladım.

Değerli dostlarım sizlerden de istediğim şey bir süper kahraman gibi mektup yazıp bana yollamanız ve bende Neokur kullanıcısına mesaj olarak atmam. Kullanıcının linkini makalenin sonuna bırakacağım isteyen mektubunu direkt olarak ona yollayabilir.
İstediğiniz süper kahraman olabilir, kendiniz seçeceksiniz.
Değerli Dostlarım sizden istediğim şey çok büyük bir şey değil, bu hasta çocukları yılbaşında sevindirmek elinizde. 5-10 dakikanızı ayırıp, bu değerli dostlarımız için bir mektup yazın.

Örnek Olarak Benim Yazdığım:
En Sevdiğim Arkadaşıma:
Merhaba en sevdiğim arkadaşım, evet yanlış okumadın. Sen benim en sevdiğim arkadaşımsın. Sen beni görmesen de ben seni hep takip ediyorum. Çünkü sen bana benziyorsun, evet bunu da yanlış okumadın dostum… sen tamamen bana benziyorsun. Hatta bazen sana özeniyorum bile, keşke senin kadar güçlü olabilseydim. Biliyor musun dostum, dışardaki kötü adamlar çok çoğaldı, hepsini tek başıma yenemiyorum. Bu yüzden sen lazımsın bana, senin gibi bir dost lazım. Senin kadar azimli, senin kadar güçlü, senin kadar zeki ve senin kadar çalışkan bir insan lazım. Senin iyileşmeni bekliyorum dostum bir an önce iyileş ve benimle birlikte kötü düşmanları bozguna uğrat. Senden başka kimse onları güzelce pataklayamaz… Seninle çok güçlü, çok iyi bir takım olacağız buna eminim. İyileştiğinde seni sırtıma alıp, binalara ağ atarak, kuşlar gibi uçacağız dostum. Umudunu asla yitirme, her zaman mutlu ol, asla üzülme, hep güçlü kal. Çünkü dostum bu dünyanın senin gibi yıkılmaz bir süper kahramana ihtiyacı var. 
Seni Çok Seven Arkadaşın Örümcek Adam.

Neokur Kullanıcısının Linki:http://www.neokur.com/daktilokiz/paylasimlar/arena
Mail Adresim:sinanacar14654@gmail.com

Yazarın Notu:” Bir çocuğu sevindirmek size bu kadar yakınken, umursamadan geçmek size kalmış.”
Okuduğun için teşekkür ederim, kendine iyi bak
Kendine Değer ver, benim için değerlisin -EleştirmenAdam

Önemli!
Diğer yazıları kaçırmamak için: sağ üstteki, üst üstte üç çizgi olan(Menü) olan yere tıklayın. Açılan pencerede isterseniz takip edin isterseniz izleyici kısmında izle yazan butona tıklaya bilirsiniz.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.