15 Ocak 2018 Pazartesi

Açıklama

EleştirmenAdam - Açıklama

Merhaba, ben EleştirmenAdam. Kitap Tavsiyeleri, Film Tavsiyeleri ve herhangi bir tavsiye yazısını ve inceleme yazılarını neden yazdığımı sizlere açıklamak istiyorum.
Öncelikle en bu blog sitemi sadece eleştiri yazısı yazmak için açmıştım. Daha sonra sadece eleştiri yazısı yazarak okuyucularımı sıkmama kararı aldım ve tavsiye, inceleme kategorilerini de getirdim. Yani tavsiye ve inceleme yazılarını sadece okuyucularım için yazıyorum.

Kaç kitap okuduğum ve kaç film izlediğime dair yazılar paylaşmıştım. Bunu bazı insanlar şunlar ile kıyaslamış; instagram da kaç takipçim var, kanalımda kaç takipçim var gibi konularla aynı görmüş. Ben, kaç kitap okudum ve kaç film izledim gibi yazılarımı tamamen insanlara teşvik amaçlı paylaştım, gösteriş için değil. Bu tür yazılarımı da paylaşmaya devam edeceğim.

İnstagram da ya da kanalımda kaç takipçim var gibi veya aynı amacı güden bir paylaşımda bulunursam yorumda güzel bir Türkçe'yle veya mail adresime yazabilirsiniz.

Paylaştığım resimlerin kalitesinin düşük olma nedeni ise, kullanıcıya daha hızlı bir site sunmak. Yüksek kaliteli resimler paylaşırsam biliyorsunuz ki site yavaşlıyor.

Bazıları da yazımın sonunda yazdığım yazıyı samimi bulmuyormuş, isterseniz samimi görün isterseniz görmeyin ben onu okuyucularım için en içten bir şekilde yazıyorum. Bunu da böyle bilin.
Eleştiri yazılarımda herkesin ortak düşündüğü şeyleri değil kendi düşüncelerimi yazıyorum. Bana doğru gelen şey size yanlış gelebilir. Siz bunu belirttiğinizde ben size saygısızlık etmem sizde bana saygısızlık etmeyin.


Yaşımdan dolayı bazı yanlışlar yapabilirim, kusura bakmayın.

Okuduğun için teşekkür ederim, benim için değerlisin.
Kendine iyi bak...
Paylaş:

8 yorum:

 1. Ben biraz Fransız kaldım sanırım. Kaç kitap okuduğun, film izlediğinle Instagram takipçisi kıyası nasıl oluyor ki?

  Açıkçası yapıcı eleştiri gerçekten faydalı oluyor - ben de gelen tavsiyelerden mutlu oluyorum. Ama önemli olan iyi niyetli olmak. Burası hepimizin keyif için yazdığı yerler, -
  hiçbirimiz köşe yazarı değiliz nihayetinde- bunu unutmamamız lazım diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız, dediğiniz gibi burası bizim, bizim düşüncelerimizin.

   Sil
 2. Sen bırak milleti ya. Canın ne istiyorsa onu yaz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısınız, Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 3. Keyifle yazın ve biz de okuyalım.. inanın yazarken aldığınız keyif, yazıya da bize de geçer.. boşverin. Hem ne güzel kibar ve incelikli cümleleriniz var, ben sevdim. Kolaylıklar diliyorum.

  YanıtlaSil
 4. Olumsuz eleştirilere çok fazla takılmamanızı öneririm. Daha geniş kitleye ulaştıkça, bu eleştirilerin sayısı da artacaktır haliyle. Kendinizi geliştirebilecek olanları dinleyin, diğerlerini düşünmeyin derim. Sonuçta burası sizin sayfanız ve istediğiniz şeyleri kendi özgürlükleriniz dahilinde istediğiniz şekilde yazabilirsiniz.
  Başarılar dilerim...

  YanıtlaSil

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.