18 Şubat 2018 Pazar

Çocuk Cinayeti


Çocuk Cinayeti

Merhaba, ben EleştirmenAdam. Keşke bu Eleştiri yazısını yazmak için bir neden olmasaydı, ama ne yazık ki ülkemizde, çocuk tecavüzleri ve çocuk cinayetleri hızla artmakta olduğu için bu makaleyi yazıp kendi düşüncelerimi belirtmek istedim.Keşke gördüğünüz resimdeki olaylar yalan olsaydı, kafadan uydurulmuş birkaç olay olsaydı. Ama değil bu resimde gördüğünüz her şey gerçek ve bu olaylar bizim ülkemizde Türkiye’de yaşanıyor. Git gide bu olaylar çoğalıyor ve hiç kimse buna dur diyemiyor. Bu olaylar dur demek ve bu olayları önlemek için bir şeyler yapmak yerine; Saçma sapan kanunlar, saçma sapan fetvalar, saçma sapan işler yapıyorlar. Nasıl bir aptallık içinde yüzüyoruz belli değil. Gün geçtikçe ilerlemek yerine koşar adım geriliyoruz. Emin olun ilk insanlar; yazmayı bilmeyen, sevmenin ne demek olduğunu bilmeyen, hiçbir şey bilmeyen insanlar bu canavarların yaptığı olayı asla yapmaz. Biz kendine “İnsan” diyen varlıklar bu tür olayları durdurmazsak, önüne geçmezsek, bizler yok olmaya mahkumuz.

Bu olayların bizim Ülkemizde olması daha da garip geliyor bana. Biz ‘Türk’üz. Bir Türk insanı nasıl bir bebeğe, çocuğa tecavüz edebilir. Türk’sün ulan Türk! Örf ve adetlerini ne zaman unuttun. Ne zaman başkalaş-tın, ne zamandan beri bu hastalıklı beyinle yaşıyorsun.

En utanç verici ve beni sinirlendiren bölümü ise bu olayların mahkemedir. Ulan hayvan oğlu hayvan sen nasıl “Rızası Varmış” gibi sözcükler kullanabilirsin. Böyle bir yasayı koyanın Allah belasını versin, bu yasaya insanlarında Allah belasını versin. Sözün bittiği yere geldik. Ayrıca bu devletin sözde büyük insanları “Ben Müslümanım” diyerek gezmesin. Allah Yalancı ve dini kullanan güya Dincileri yok etsin.

Bu tür cinayet işleyen insanlar hemen öldürülmemelidir. Bu insanları cezası şu olmalıdır: Her gün iyi bir psikolog tarafından tedavi edilmeli, her akşam sırtına yüzlerce kırbaç vurulmalı. Aklı başına geldiğinde, şehir meydanında en yüksek gökdelenden aşağı bırakılmalıdır. Aşağı inene kadar, ne yaptığın farkına varmalı. Ya da tedaviden sonra şehrin ortasında taşlanarak öldürülmeli ki bütün aleme ibret olsun. Bu insanları hemen asarak öldürmek onlara en büyük ödüldür diye düşünüyorum. Asmak yerine tedavi edilene kadar eziyet edilmeli, tedavi edildikten sonra yavaş yavaş öldürülmelidir ve bu olay gerçekleşirken de bütün insanlara izletilmeli ki eğer böyle bir suç işlerlerse cezasını öğrensinler.

Vatanı Korumak Çocukları Korumakla Başlar

Sevgilerimle ve Saygılarımla… EleştirmenAdam.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.