24 Şubat 2018 Cumartesi

Kısa Bir AraEleştirmenAdam

Merhaba, ben EleştirmenAdam. 3-4 gündür hali hazırda makalem olmasına rağmen makale yayımlayamıyorum. Bu yüzden kendimce bir karar aldım. Kararım, 1 Ay ara vermek. 1 ay boyunca buralarda olmayacağım. Bu süre zarfında Karanlıktaki Adam hikayesini bitirmeyi, aklımdaki bazı fikirleri gerçekleştirmeyi, Eleştiri yazısı ve diğer konularda makale yazmayı düşünüyorum. Bunların yanında uzun süredir çok az kitap okuduğumu fark ettim, bu sürede kitapta okuyacağım.

1 ay boyunca hiç mi makale paylaşmayacaksın? Diye soruyorsanız, evet yayınlamayacağım fakat 1 ay boyunca yazdığım makalelerin hepsini 1 ay sonra her gün paylaşacağım.

Eğer ben 1 ay boyunca yazı yazmasam EleştirmenAdam, blog sitem bildiğiniz üzere boş kalacak, sizden istediğim şey: Eleştirmek istediğiniz konuları eleştirip bana atmanız, bu sayede hem EleştirmenAdam, blog sitesi boş kalmaz hem de sizin blog siteleriniz daha çok tanınmış olur.

Yani kısacası sizden misafir yazarlık istiyorum. İlla Eleştiri yazısı olmasına gerek yok, paylaşmayı çok istediğiniz fakat kendi bloğunuzun konseptine uymadığı için paylaşamadığınız makaleleri veya herhangi bir konuda makale yollayabilirsiniz.

Makalelerinizin sonuna web sitenizin adresini koymayı unutmayın.

Yukarıda ki iletişim kısmındaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.

Şimdilik görüşmek üzere kendine iyi bak, benim için değerlisin. (Bu mesaj iyi insanlar için yazılmıştır.) EleştirmenAdam.


Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.