27 Mart 2018 Salı

Karanlıktaki Adam Bölüm:8


EleştirmenAdam
Not: Bu yazı Paul AUSTER'in kitabından alıntı değildir. Bizzat EleştirmenAdam tarafından yazılmıştır.
Keyifli Okumalar dilerim

-Sevgilin Melek şu an benim yatağımda uyuyor, artık o benim, bunu böle bil.
-Seni er ya da geç öldüreceğim Ekrem!
-Böyle bir şeyi rüyanda bile göremezsin sen. Deyip kapattı.

Ekrem benim buraya geleceğimi biliyordu ve ben buraya gelirken Meleği evden kaçırmıştı. İçimdeki o pis canavar daha bir kudretti, daha intikama susamış ve daha sinirli bir şekilde alevlenerek uyandı. Kendimi kaybedip odadaki bütün eşyaları kırdım, parçaladım. Arabamın bagajındaki benzini evin içine döküp, evi ateşe verdim. Arabama bindim. Bana artık güçlü bir silah lazımdı, bu yüzden depoya doğru yola koyuldum. Bazuka alıp bagaja koydum. Ekrem’in sahibi olduğu pavyonu bastım, orayı işleten adamı bulup dövdüm, ağzından ve burnundan oluk oluk kanlar akıyordu. Ekrem’in nerede olduğunu sordum, cevap vermedi, yüzüne iki tane daha yumruk vurup tekrar sordum. Yine cevap vermedi. Bu sefer silahımı başına dayadım, öleceğini anlayan adam eliyle karşı ki dağı göstererek: Ekrem’in orada evi var orada dedi. Cebimdeki bombanın pimini çekerek adamın eline verdim, kapıdan çıkarken adamın kafasına sıktım, adamın elinden düşen bomba şiddetli bir şekilde patladı pavyon yerle bir oldu. Arabama binip dağ yoluna sürdüm. Arabamın farları bu sisli ve karanlık dağ yolunu aydınlatıyordu. Yaklaşık bir saat sonra dağa çıktım. Ekrem’in evini bulmak zor olmadı. Bu karanlık dağda evi resmen parlıyordu. Evin önünde taramalı tüfeklerle bekleyen dört adam vardı, iki silahımı da çıkartıp adamları vurdum. Tekrar arabama binip avlunun kapısına hızlıca sürdüm, avlu kapısına süratli bir şekilde çarparak kırıp içeri girdim. Arabamdan inip, arabamı siper aldım. Makineli tüfeğimi alıp çıkanı vurmaya başladım, bu sırada ikinci katın penceresine baktığımda Meleği gördüm. Ekrem, Meleğin yanına gelerek tokat attı ve onu pencereden uzaklaştırdı. O sırada sol koluma kurşun yedim, pompalı tüfek mermisi beni yere upuzun yatırdı. Meleğin o korkmuş masum yüzü gözümün önüne geldi, tekrar kalkıp çatışmaya başladım. Siperden çıktım, bir yandan ateş ederek bir yandan da koşarak evin içine daldım, ikinci kata çıktım Meleği gördüğüm odaya baktım orada yoktu. Evin çatısından sesler geliyordu, koşarak üçüncü kata çıktım, çatıya çıkan merdivenlerden çıkarken, bir adam ateş ederek beni bacağımdan vurdu. Merdivenlerden aşağı yuvarladım, durduğumda adamı tarayarak öldürdüm. Toparlanarak hemen merdivenlerden çıktım. Meleği helikoptere bindirmeye çalışan adamı vurdum. Helikopter içinde Ekrem ile birlikte havalandı, işte Ekrem yine kaçmayı başarıyordu. O an aklıma bir şey geldi hızlı bir şekilde topallayarak merdivenlerden inerek arabamın yanına geldim. Bagajı açtım, bagaja koyduğum bazukayı alıp Ekrem’in de içinde bulunduğu helikopteri vurdum. Arabama yaslanıp sigaramı yaktım, keyifle helikopterin yere çakılışını izledim.
- Bölüm Sonu -


Paylaş:

2 yorum:

 1. Guzel paylasimlarinizi takipteyim.
  Banadabeklerim.
  Kozmetik,güzellik,evde saç bakimi maske yapimi blogu icin
  https://sevgidoji.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz için teşekkür ederim, fakat üzülerek belirtmeliyim ki kozmatik, güzellik, evde saç bakımı ve maske yapımı ilgi alanım değil.

   Sil

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.