6 Nisan 2018 Cuma

Hitman 2: Silent Assassin

Hitman 2: Silent Assassin

Merhaba, ben EleştirmenAdam. Bugün Hitman: Agent 47 filmini inceleyeceğim. Eğer Hitman’nın birinci filmini izleyip beğendiyseniz, bu filmi de öneririm sizlere. Hitman filmin aksine daha çok aksiyon sahnesi mevcut ve sadece bir olaya odaklanmış bir film. Güzel, keyifli tavsiye ederim.
Filmin Adı: Hitman: Agent 47
Türü: Suç Filmi, Gerilim
Filmin Yönetmeni: Aleksander Bach
Filmin Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015
İmdb Puanı: 5,7
Sinemalar.com İmdb Puanı: 7.2
Süresi: 1 Saat 48 Dakika
Benim Puanım: 8

Konu

Yeni güçlü ajanlar üretmek için uğraşan insanlar, Ajan 47’nin yaratıcısını aramaya koyulurlar. Uzun yıllar sonra bu adamın bir kızının olduğunu bulurlar ve o kızın peşine koyulurlar. Ajan 47’nin görevi yeni ajan üretmek isteyen insanların aradığı kızı ve babasını önceden bulup yok etmektir. Çünkü ajan 47, ajan ordusunun kurulmasını istememektedir.

Film hakkında düşüncelerim

Hitman filminin, ilk filmi kadar güzel bir film diye bilirim. Ama önceki filmde de söylediğim gibi eksikler var. Eğer suç, gerilim, aksiyon filmlerini seviyorsanız, bu filmi izleyin derim. Ayrıca filmin konusunu okuyup filmi kötü bulabilirsiniz, konusuna aldanmayın, film sürprizlerle dolu bir film. Aşağı bir yere filmin fragmanının linkini yazacağım. Linke tıklayarak filmin fragmanını izleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler.
Fragman İçin Tıkla
Okuduğun için teşekkür ederim, kendine iyi bak.
Benim için değerlisin, kendine değer ver. (Bu mesaj sadece iyi insanlar için yazılmıştır.) EleştirmenAdam.
Paylaş:

2 yorum:

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.