3 Nisan 2018 Salı

Hitman Film İncelemesi


Hitman Film İncelemesi

Merhaba, ben Eleştirmen Adam. Bugün Hitman filmini inceleyeceğim. Bilmeyeniniz vardır diye söylüyorum Hitman bir bilgisayar oyunudur. Bilgisayar oyunu olduğu için ve çok da seveni olduğu için filmini çıkartmışlar. İncelemeye başlayalım.
Filmin Adı: Hitman
Filmin Yönetmeni: Xavier Gens
Filmin Vizyon Tarihi: 7 Aralık 2007
İmdb Puanı: 6,3
Süresi: 1 Saat 40 Dakika
Benim Puanım: 8

Filmin Konusu:

Çok küçük yaşlarda; yetim, sahipsiz çocukları toplayıp onları eğiterek seri katil haline getirilen bir örgütte büyütülmüş ve numarası “47” olan bir ajanı hedef haline getirilmesi. Ajan 47 en iyi seri katil ve asla ıskalamayan, sinirli ve başladığı işi illaki bitiren biri. Onu öldürüp oyun dışı etmek isteyen insanların peşinde, Rus ordusu da onun peşinde.

Film Hakkında Düşüncelerim:

Film açıkçası daha uzun ve ayrıntılı olabilirdi. Genel olarak güzel fakat ayrıntılara hiç takılmamışlar. Eğer film Ajan 47’nin Doğuşunu ve nasıl seri katil olduğu daha sonrada bir aksiyon sahnesi olsaydı, 2. Filmlerinde de bu 1. Filmi koysalardı daha güzel ve daha mantıklı olurdu. Hitman’ı hiç bilmeyen biri bu filmi izlese fazla bir şey anlayamaz. Baş rolde ajan 47’yi oynayan adam muhteşem bir şekilde oynamış, onun yerine başkası olsaydı o kadar yetenekli bir şekilde oynar mıydı bilemiyorum. Eğer son zamanlarda aksiyon filmi izlemek istiyorsanız tavsiye ederim ve şimdiden keyifli izlemeler dilerim.
Okuduğun için teşekkür ederim, iyi ki varsın.
benim için değerlisin, kendine değer ver. (Bu mesaj sadece ‘iyi’ insanlar için yazılmıştır.) EleştirmenAdam.
Paylaş:

0 yorum:

Yorum Gönder

Google+

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.