22 Temmuz 2018 Pazar

Ara Veriyorum


Ara Veriyorum - KLAKET

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavına çalışamadım. Benim durumda olup sınava çalışıp ve kazanan elbet vardır fakat ben yapamadım. Bu yüzden üç ay boyunca çalışıp para biriktirip dershaneye gitme kararı verdim. Dershaneye gidip bir sene boyunca (inşallah) sıkı bir çalışma sonucunda sınava gireceğim ve istediğim bölümü kazanacağım. Çalıştığım için bloğumda yazı paylaşamıyorum. Yine hem çalışıp hem de bloğunda yazı paylaşan arkadaşlar vardır fakat yine dediğim gibi ben bunu başaramıyorum.

Uzun süredir bloğumun ismini ve temasını değiştirmeyi düşünüyorum. Mahlas olarak EleştirmenAdam’ı kullandım. Blog işine girmeden önce sadece Eleştiri yazıları paylaşacaktım fakat yazmak beni içine o kadar çekti ki her türden yazılar yazmaya başladım. Bu yüzden direkt olarak ismim olan Sinan Acar’ı kullanma kararı aldım. Belki Sinan Acar yerine başka bir mahlas bulup onu yazarım fakat şu anlık düşüncem bloğumun adını Sinan Acar olarak değiştirmek. Menü kısmına çok kategori geldiği için temayı da değiştireceğim. EleştirmenAdam adı altında paylaştığım bazı eleştirilerde insanların kalbini kırmamak için küçük çapta eleştirdim. Geri döndüğümde eleştirileri tamamen içimden geldiği gibi yazıp yayınlayacağım.

Blog paylaşmaya ara verdiğimde tabi ki de yazı yazmayı bırakmayacağım. Şu anda da yazdığım çokça yazı var. Bu yazıların hepsini daha kaliteli ve daha güzel bir şekilde yazıp sizlere sunacağım. Blog paylaşmayı bıraktığım süre zarfında yazarlıkla alakalı daha fazla bilgi öğreneceğim. Bilgiler öğreneceğim ve bu bilgileri sizinle de paylaşacağım. Daha kaliteli ve güzel içeriklerde görüşmek üzere...

Kendinize iyi bakın, Allah’a emanet olun.
Benim için değerlisin, kimsenin kalbini kırmasına izin verme. SİNAN ACAR

Paylaş:

9 yorum:

 1. Kısa zamanda devam etmeniz dileğiyle

  YanıtlaSil
 2. Ben seni daha büyük bekliyordum kardeşim. Hakkında hayırlısı olsun. Yolun açık olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim abi. Saygılarımı sunuyorum. :)

   Sil
 3. İnşallah istediğin üniyi kazanırsın abicim herkes kazansın istediği üniyi seni bekleyeceğiz abicim seviyorum seni :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim abi. Çok sağ ol. Saygılarımı sunuyorum. :)

   Sil
 4. Kolay gelsin.
  Bu arada dersane kaldı mı? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dershaneler kalktı fakat ona benzer kurumlar hala devam ediyor. Bende adlarını tam olarak bilmediğim için dershane dedim. Sağ ol :))

   Sil
 5. Merhabalar,sizi yeni keşif ettim.Faydalı içerik ile dolu blogunuzu sevdim.Takip ve izlemeye aldım.(tariflimutfak/sibelinyemekleri)Banada beklerim.Başarılar dilerim.

  YanıtlaSil

Takip Et

Günün Sözü

Yemek bedenin, açlık ruhun gıdasıdır.

Öne Çıkan Yayın

Ara Veriyorum

Merhaba ben Sinan Acar. Liseden bu sene mezun oldum ve meslek lisesi okuduğum için gerek okul ve gerek staj yaparken üniversite sınavı...

Bu Hafta En Çok Okunanlar

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sinan Acar. Blogger tarafından desteklenmektedir.